KONST / Litografier / Färglitografi 17569021

nr 1756 9021

Färglitografi

Wong Kaoo Chen. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:18:58)
Uppdatera
Visning

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:28:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor